Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

dyskretny układ sponsorowany

 • Zachodniopomorskie, Szczecin
 • 2018-05-23 10:57:18
 • Informacje dodatkowe

 • Wygląd Szczupła
 • Kolor włosów Brunet(ka)
 • Kolor oczu Niebieskie
 • Wiek 38
 • Waga 56
 • Wzrost 165
 • Cel spotkania Sponsoring Towarzystwo
 • Upodobania i preferencje Sex oralny, Sex tradycyjny, Sex z zabawkami, Pończochy Szpilki, Klapsy, Masaż, Nie posiadam lokum

Opis ogłoszenia

Witaj Nieznajomy, Jak widać oboje czegoś szukamy, teraz kwestia- czy istnieje w tym pewna zgodność?Szukam mężczyzny zdecydowanego, dojrzałego, takiego który zna swoje potrzeby i potrafi otwarcie o tym rozmawiać, jednocześnie robiąc to w sposób taktowny i niezbyt nachalny. Oczywiście rozmowa, to nie wszystko ale jej styl, forma wiele mówi o rozmówcy. Mam 38 lat i swoje życie, mniej lub bardziej poukładane ale nie planuje prowadzić drugiego równorzędnie.To ma być układ, dodatek do codzienności, nie jego transformacja, jakakolwiek. Nie wchodzimy sobie w życie prywatne, szanujemy prywatność drugiej strony, a dyskrecja to podstawa tej relacji. Jestem osobą otwartą, jeżeli chodzi o nowe doświadczenia i relacje ale znam swoje granice, nie wyjdę poza pewien poziom mojego komfortu dlatego proszę o to abyś pisał wprost o swoich oczekiwaniach, opóźnianie tego nie ma sensu. Jeżeli masz jakieś sprecyzowane potrzeby, napisz mi o nich. Interesuje mnie wyłącznie stały układ, 2-4 spotkania w miesiącu, miejsce neutralne - hotel. Jeżeli chodzi o wsparcie finansowe - to nie jest najważniejsze ale interesuje mnie tzw.wyższa strefa komfortu. Ważne jest dla mnie to kim jesteś, układ opiera się na seksie ale jestem zdania, że dobry seks jest tylko wtedy gdy partner jest interesujący. Nie zamierzam udawać ani grać. To ma być źródło satysfakcji dla nas obojga.A teraz konkrety - Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz. Proszę o to abyś napisał mi skąd jesteś, czym się zajmujesz (ogólnie), jaka jest Twoja sytuacja (sam/związek - to pomoże nam dopracować spotkania), jakie masz oczekiwania i co oferujesz. Nie odpowiadam na maile bez tych informacji, przepraszam, ale to oszczędzi nam czasu na wstępne rozeznanie. Reszta na mailu. Zaznaczam, że nie podaje od razu nr telefonu ani nie przesyłam zdjęć. Zrobię to dopiero wtedy gdy uznam, że mamy "po drodze". Zdaję sobie sprawę, że to dość hm.mało romantyczna forma ale o to w tym chodzi, choć układ ma być przyjacielski, to nie może być niedomówień i musimy rozmawiać otwarcie. Ja jestem konkretna i choć mam duszę romantyczną to w życiu stosuję zasadę uzgadniania reguł - to chroni przed komplikacjami.Teraz zdecyduj.


Ogłoszenie oglądano: 404 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps