Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Vip - TYLKO DLA SŁUŻB MUNDUROWYCH

  • Łódzkie, Łódź, 1, 1
  • 2018-05-24 09:06:33

Opis ogłoszenia

VIP - TYLKO DLA PANÓW ZE SŁUŻB MUNDUROWYCH. Zapraszam Panów tylko w Mundurach - wszystkie Służby i Formacje. Jestem filigranową zgrabną blondynką, 37 lat, 50 kg, 163 cm wzrostu. Ceny moich Usług: godzina spotkania - 100 zł, półtorej godziny - 150 zł, dwie godziny - 180 zł [można kończyć więcej niż jeden raz]. Lodzik w aucie (z połykiem bez gumki) - 50 zł (do 45 minut, możliwość dwóch finiszy). Spotykam się na Poligonie Brus w Łodzi (dawny poligon wojskowy), dzielnica Polesie, przy ul. Krańcowej. Pracuję 7 dni w tygodniu od 6.00-22.00. Nie biorę zleceń na noc. Zniżki dla Stałych Klientów (do 25%). Seks grupowy - TAK (ZNIŻKI) [przyjmuję zlecenia maksymalnie do 7 Panów]. Nie spotykam się z parami M i K, nie przyjmuję żadnych zleceń od kobiet. Anal, BDSM - NIE PRZYJMUJE TAKICH ZLECEŃ. Dojeżdżam bezpłatnie na terenie całej Łodzi (mieszkania, hotele, działki, nietypowe miejsca). Posiadam własny samochód, nie ma konieczności przyjeżdżania po mnie. Nie posiadam własnego lokalu. Możliwy seks w aucie (samochód Klienta) lub w plenerze (las, inne miejsca). Dojeżdżam także do jednostek wojskowych, na poligony, strzelnice, do JRG, ZK i w inne miejsca. Dojazd poza Łódź - TAK (dopłata w zależności od liczby kilometrów). Oferuję moje usługi na najwyższym poziomie i po rozsądnej cenie. Jestem punktualna, dbam o wygląd i higienę osobistą. Zapewniam dyskrecję, szacunek każdemu Klientowi oraz możliwość uprawiania seksu z kobietą o zadbanym i zgrabnym ciele [uprawiam gimnastykę artystyczną od 5 roku życia, obecnie prowadzę zajęcia jako instruktor i nadal czynnie trenuję]. NIE SPOTYKAM SIĘ Z OSOBAMI CYWILNYMI. Dziękuję osobom cywilnym za propozycje, proszę o uszanowanie mojego wyboru Klienta, jakim są tylko Służby Mundurowe. Z przyjemnością spotykam się z Panami z takich Służb, jak Wojsko, Policja, PSP, Straż Miejska, Straż Graniczna, Służba Więzienna, SOK, Żandarmeria Wojskowa, Służba Ochrony Państwa i innych Formacji (w tym także Ochrona). Ze względu na dużą liczbę Klientów i wyjazdy spotkanie najlepiej umówić ze mną 3-4 dni wcześniej (zwłaszcza weekendy). Umówienie spotkania przyspieszy podanie: 1.terminu, 2.godziny, 3.miejsca spotkania (np. dzielnicy, miejsowości). Z góry przepraszam, że nie mam możliwości realizacji wszystkich zleceń. Numer telefonu wysyłam po ustaleniu terminu spotkania.


Ogłoszenie oglądano: 492 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps