Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Miły transwestyta pozna pana

  • Małopolskie, Kraków, 1, 1
  • 2018-06-02 21:31:09
  • Dane kontaktowe

  • Imię Michał

Opis ogłoszenia

Jestem niedojrzałym chłopcem i lubię się przebierać. Interesują mnie dyskretne i długie spotkania na których mógłbym poczuć się bezpiecznie w objęciach prawdziwego mężczyzny. Dlatego preferuję spotkanie w hotelu, ty wynajmujesz. Lubię każdy rodzaj seksu w granicach rozsądku. Wymagam penetracji. Oczekuję higieny i dyskrecji, sam o to dbam. Nie wymagam gratyfikacji bo pracuję, ale potrafię to docenić. Dodatkowe info oraz zdjęcia na życzenie. Tylko realne propozycje.


Ogłoszenie oglądano: 531 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps