Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Pani w każdym wieku

  • Mazowieckie, Warszawa
  • 2018-06-08 08:15:05
  • Dane kontaktowe

  • Imię Bartłomiej

Opis ogłoszenia

Hej czuje , że musze poznać się bliżej ;) Nazywam się Bartłomiej i będąc szczerym to interesuje mnie czysto seksualny układ z dodatkiem romantyzmu , jestem w związku i nie czuje , że moje dzikie fantazje seksualne są spełniane.Lubie przesuwać granice w ten sposób aby to co wydawało się już szczytem doznań i przyjemności odchodzilo w niepamięć wobec tego co jest teraz. To co wydawało się nie możliwe już dawno się stało, w ten sposób działam;) Dobra to coś o mnie : Imię już mamy.. czegoś mi tu jeszcze brakuje..ah już wiem wzmianka o tym , że niebo się zapadło i wyszeptalo mi do ucha "żeś przystojny" więc coś w tym musi być;D A tak poważnie :  Nie mam dużych wymagań jedynie, Dyskrecja i kobiece ciepło które dziala na mnie jak magnez. Mam 22 lata . Jeżeli cie zainteresowałem napisz na email ;)


Ogłoszenie oglądano: 43 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps