Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

czy nie ma już normalnych kobiet????

  • Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
  • 2018-06-09 20:56:47

Opis ogłoszenia

Jestem żonaty.. tak Żona nie wie, że jestem tutaj... tak Pragnę pieszczot, które żona mi dać nie chce/może (niepotrzebne skreslić)... tak czy istnieja jeszcze kobiety, które nie jęczą, że z zonatym się spotkać nie chcą?.... ???????? nie wiem, myslę że już wymarły.. nie chcę sponsorować.. upsss, nie oczekuję wyższych uczuć... upsss, chciałbym spotkać się z kobietą, która nie będzie pytać, i która nie ma chęci odpowiadaqć... może znajdzie się ktoś, dla kogoś rozkosz jest wyznacznikiem spotkania.. nie jęczenie że nie mam faceta, kobiety... po prostu rozkosz.. może jeszcze istnieje chociaż jedna NORMALNA Kobieta.. i to z dużego "K"... Pozdrawiam rozczarowany ogłoszeniami Maciek


Ogłoszenie oglądano: 102 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps