Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

ZBOCZONE POZNAM

  • Zachodniopomorskie, Szczecin, 71 711, Boguminska
  • 2018-06-12 23:07:28
  • Dane kontaktowe

  • Imię MAX
  • Telefon 789 371 994

Opis ogłoszenia

WITAM DROGIE KOLEZANKI.SZUKAM KOLEZANEK NA SEX KTURY UWIELBIAM.ZAPROSZE NA LONO NATURY OGROD NA GRILA CZY WEJDZIEMY DO DOMU. ZAPRASZAM NA MINETE W KOLEJARZA PRZY DRINKU. WE WSZYSTKICH POZYCJACH WIEC MOZESZ SIE WYPIAC I POWIEDZIEC LIZ MI DUPE BARDZO TO LUBIE. MOZESZ MIEC OKRES TEZ CIE WYLIZE A LUBIE JAK CIEKNIE.MOZEMY SPROBOWAC PISSINGU. LUBIE ZBOCZONE KOBIETY KTURYM MOGE SLUZYC I ROBIC CO ZECHCECIE.DLA TEGO NIE OCZEKUJE SEXU TYLKO TEGO CZEGO WY CHCECIE.I ZAPRASZAM NA DRINKA MINETE W KOLEJARZA DWIE? TRZY? KOLEZANKI.JESTEM PRZED 40STKA . PREFERUJE DLUZSZA ZNAJOMOSC.


Ogłoszenie oglądano: 32 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps