Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

VIP - TYLKO DLA SŁUŻB MUNDUROWYCH

  • Łódzkie, Łódź
  • 2018-06-13 18:15:20

Opis ogłoszenia

VIP - TYLKO DLA PANÓW ZE SŁUŻB MUNDUROWYCH. Zapraszam Panów tylko w Mundurach - wszystkie Służby i Formacje. Oferuję Panom seks klasyczny (w gumce), oral bez zabezpieczenia i seks grupowy. Nie realizuję zleceń typu anal i BDSM. Dla Panów, którzy nie mają swojego lokum, proponuję spotkania na Poligonie Brus w Łodzi (dawny poligon wojskowy), dzielnica Polesie. Spotkanie na parkingu przy ul. Garnizonowej 38, róg z ul. Partyzantów i Spadochroniarzy. Ceny moich Usług: [1]. Godzina spotkania na seks klasyczny: 100 zł, półtorej godziny - 150 zł, dwie godziny - 180 zł [można kończyć więcej niż jeden raz]. [2]. Lodzik w aucie (z połykiem bez gumki) - 50 zł (do 45 minut, możliwość dwóch finiszy) - zapraszam na Poligon Brus. [3]. Seks grupowy - w zależności od liczby Panów i scenariusza spotkania (zniżki przy 4 osobach i więcej). Pracuję 7 dni w tygodniu od 6.00-22.00. Nie biorę zleceń na noc. Seks grupowy - nie więcej niż 7 Panów naraz. Scenariusz spotkania ustalają Klienci. W spotkanie może też wchodzić profesjonalny striptease lub taniec na rurce (w przypadku wynajęcia klubu). Dojeżdżam bezpłatnie na terenie całej Łodzi (mieszkania, hotele, działki, nietypowe miejsca). Posiadam własny samochód, nie ma konieczności przyjeżdżania po mnie. Nie posiadam własnego lokalu. Możliwy seks w aucie (samochód Klienta) lub w plenerze (las, inne miejsca). Dojeżdżam także do jednostek wojskowych, na poligony, strzelnice, do JRG, ZK i w inne miejsca. Dojazd poza Łódź - TAK (dopłata w zależności od liczby kilometrów). Oferuję moje usługi na najwyższym poziomie i po rozsądnej cenie. Jestem punktualna, dbam o wygląd i higienę osobistą. Zapewniam dyskrecję, szacunek każdemu Klientowi oraz możliwość uprawiania seksu z kobietą o zadbanym i zgrabnym ciele [uprawiam gimnastykę artystyczną od 5 roku życia, obecnie prowadzę zajęcia jako instruktor i nadal czynnie trenuję]. NIE SPOTYKAM SIĘ Z OSOBAMI CYWILNYMI. Dziękuję osobom cywilnym za propozycje, proszę o uszanowanie mojego wyboru Klienta, jakim są tylko Służby Mundurowe. Z przyjemnością spotykam się z Panami z takich Służb, jak Wojsko, Policja, PSP, Straż Miejska, Straż Graniczna, Służba Więzienna, SOK, Żandarmeria Wojskowa, Służba Ochrony Państwa (były BOR) i innych Formacji (w tym także Ochrona). Ze względu na dużą liczbę Klientów i wyjazdy spotkanie najlepiej umówić ze mną 3-4 dni wcześniej (zwłaszcza weekendy). Umówienie spotkania przyspieszy podanie: 1.terminu, 2.godziny, 3.miejsca spotkania (np. dzielnicy, miejsowości). Z góry przepraszam, że nie mam możliwości realizacji wszystkich zleceń. Numer telefonu wysyłam po ustaleniu terminu spotkania.


Ogłoszenie oglądano: 145 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps