Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Praca dla dziewczyn

  • Lubelskie, Hrubieszów, SL1 , high street
  • 2018-06-16 00:16:44
  • Dane kontaktowe

  • Telefon 07459087755
  • Informacje dodatkowe

  • Przedzial wiekowy od-do 18-40
  • Zakaterowanie TAK

Opis ogłoszenia

Cześć dziewczyny. Szukam miłych i zadbanych dziewczyn do 35 lat do współpracy na prywatnym mieszkaniu w centrum miasta. Oferuję: - bardzo duże zarobki, -codzienne rozliczenia -napiwki i extra w 100% dla Ciebie - darmowe, nowe, umeblowane czyste mieszkanie z pełnym wyposażeniem i wi-fi -maksymalnie 2 dziewczyny w mieszkaniu, każda z was ma swój pokój -wszystkie środki do pracy, reklama itd. zapewniam ja -godziny pracy i serwis ustalamy indywidualnie -możliwa stała współpraca lub na terminy -krótkie jak i długie terminy Zapraszam dziewczyny z doświadczeniem jak i bez, we wszystkim pomogę, doradzę. Nie musisz znać języka. Dziewczynom nadużywającym alkoholu, narkotyków, nie dbającym o czystość w mieszkaniu z góry dziękuję. Jeśli masz pytania możesz skontaktować się ze mną przez e mail, telefon, sma , Whatsapp, odpowiem na każde pytanie. Dzięki i pozdrawiam Skontaktuj się ze mna na e-mail , sms , telefonicznie lub whatsapp


Ogłoszenie oglądano: 76 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps