Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

19 latka szuka zadbanego;)

  • Wielkopolskie, Poznań
  • 2018-06-18 12:08:50

Opis ogłoszenia

Szukam zadanego mężczyzny do 28 roku życia. Oferuje układ oparty na szczerości, a także na wzajemnym zaufaniu. Coś o mnie: 19 lat, mam wakacje co oznacza dużo czasu;) Dojeżdżam spod Poznania, jednak nie jest to problemem. Jeśli wzajemnie się sobie spodobamy, to istnieje szansa, na długą relację. Jeśli jesteś zainteresowany, pisz na maila. Jestem osobą otwartą na nowe możliwości - napisz więc co Cię interesuje. Przeslij także swoje zdjecie i napisz coś o sobie, a wtedy zobaczysz też moją buzię i nie tylko;)


Ogłoszenie oglądano: 400 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps