Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Uległy w Tarnowie szuka panią

  • Małopolskie, Tarnów, 33-103
  • 2018-06-29 18:48:03
  • Dane kontaktowe

  • Imię SlaveMaiden

Opis ogłoszenia

Witam, jestem uległy crossdresser w Tarnowie. Szukam pani, lub grupy pań. Chce slużyć przebrany za french maid albo w innych przebraniach. Lubie bielizne, body, stockings, chce być dominowany, mów mi co i gdzie mam robic. Chce być opluty, zmuszony do feminizaczji, zmuszony do robienia loda twojemu straponowy, chce byc ruchany w dupe i zmuszany do zjedzenie mojej spermy, chce być poszykany, wyzywany, będe sprzątał, robił masaż lub inne. Chciał bym slużyć impreze tylko dla pań i mogą ze mną robić co tylko chcą. Bede twoją suką. I to na tyle. Jestem po prostu dla ciebie i twoich koleżanek. Mam zdjęcia jak jesteś chętna moja pani. Mam brode


Ogłoszenie oglądano: 54 razy
Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps