Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Szukam namietnego Kochanka

  • Śląskie, Tarnowskie Góry
  • 2018-07-02 00:23:25

Opis ogłoszenia

Szukam namiętnego kochanka, przystojnego, inteligentnego w przedziale od 38-42 lata. Jestem atrakcyjną kobietą przed 40. Marzy mi się prawdziwy namietny mężczyzna, który lubi uległe kobiety. Bardzo pociągają mnie Panowie eleganccy, iteligentni z kulturą osobistą. Mam męża jednak w niczym mi to nie przeszkadza. Liczę na parę spotkań w miesiącu :) takich niezapomnianych, namietnych, pełne sexu i szaleństwa. Czekam...może akurat to Ty


Ogłoszenie oglądano: 1095 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps