Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Twojakochanka23

  • Śląskie, Katowice, 41-500, Krasickiego
  • 2018-07-12 10:59:20
  • Dane kontaktowe

  • Imię Wiktoria
  • Telefon 517480663

Opis ogłoszenia

Ogłoszenie jest moje 100%. Jestem nową dziewczyną i realną w tym mieście. Sex to moja pasja jestem cały czas napalona i gotowa - tylko ja zajmę się tobą tak jak swoim osobistym Kochankiem. Zapraszam zdecydowanych panów na spotkania tych co wiedzą czego chcą od kobiety i od życia to co dobre i przyjemne. Za każdą usługę dodatkowo za dopłatą 50 zł jeśli chcesz wszystko zawsze można się dogadać co do ceny pod warunkiem że chcesz wszystko proponuję sex analny, finał na twarz, złoty deszcz, lizanie jajeczek, rimming, namiętne pocałunki, masaż erotyczny. 100zł - 1godz 80zł- 30min 50zł - 15min Cala nocka 1000zl!:-):-)ZAPRASZAM tylko panow konkretnych.


Ogłoszenie oglądano: 1056 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps