Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Praca z domu przez internet / telefon dla kobiet w wieku 18 - 35. Płacimy tygodniówki!

  • Dolnośląskie, Wroclaw, 00-001
  • 2018-07-16 16:48:21
  • Dane kontaktowe

  • Telefon 513-688-197
  • Informacje dodatkowe

  • Przedzial wiekowy od-do 18-40
  • Zakaterowanie NIE

Opis ogłoszenia

Praca z domu przez internet / telefon dla kobiet w wieku 18 - 35. Płacimy tygodniówki! Szukamy każdej dziewczyny potrafiącej korzystać z telefonu z dostępem do internetu (Android / iPhone). Jeśli potrafisz obsługiwać facebooka / snapchata / instagrama lub chciałabyś się szybko nauczyć to szukamy właśnie Ciebie! Będziesz odpowiedzialna za: -Prowadzenie profilów snapchat / instagram. W grę wchodzi dodawanie zdjęć, w tym takich o charakterze erotycznym. Pokazywanie twarzy nie jest konieczne. -Kontakt z klientami za pośrednictwem czatu sms lub sex telefonu (klienci piszą / dzwonią na nasze numery telefonów, Twój numer nie jest udostępniany) - wszystko przez internet / telefon -Stałe podtrzymywanie rozmów z klientami / zachęcanie do odpisywania Przesyłanie zdjęć / filmów o charakterze erotycznym (nie wymagamy pokazywania twarzy) Oferujemy: -Umowę o dzieło -Stałe wynagrodzenie płatne co tydzień -Dodatkowe premie uzależnione od wyników Twojej pracy -Szkolenie wprowadzające oraz szkolenia pomagające Ci zwiększać zarobki -Dostęp do systemu komputerowego w którym będziesz pracować (przez internet) -Pomoc techniczną / support -Elastyczne godziny pracy -Profesjonalne podejście i kulturalną atmosferę -Zarabianie na erotycznym czat sms lub sex telefonie (lub obie formy - zależy od Ciebie) Wymagamy: -Rzetelności, zaangażowania, samodzielności, -Kultury osobistej -Znajomości obsługi przeglądarki internetowej (Chrome, Firefox lub inne) -Znajomości obsługi programów do czatowania np. Snapchat / Facebook Messenger -Sprawnego pisania na klawiaturze telefonu / komputera -Komunikatywności i motywacji do pracy -Gotowości do robienia sobie zdjęć o charakterze erotycznym (nie wymagamy pokazywania twarzy czy znaków szczególnych) -Dyspozycyjności od 2 do 6 godzin dziennie. -Gotowości do odpisywania na SMS-y w godzinach wieczornych / nocnych -Wyobraźni i swobody w pisaniu lub rozmawianiu Jeśli jesteś zainteresowana, zadzwoń pod numer 513--688--197


Ogłoszenie oglądano: 72 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps