Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Szukam kobiety do rozmów i może czegoś wiecej

  • Śląskie, Katowice
  • 2018-08-25 15:55:30
  • Dane kontaktowe

  • Imię Sebastian

Opis ogłoszenia

Hej. Szukam kobiety do spotkań towarzyskich wspólne wyjścia w jakiekolwiek miejsca czy to spacer czy kino bądź restauracja. Chodzi o częste rozmowy, które mogą odbyć się za pośrednictwem e-maila czy innych komunikatorow. Zależy mi na znajomosciach. Oczywiście nie wykluczam relacji łóżkowych ale takowe nie muszą się odbywać. Jestem facetem w wieku 28 lat, o wzroście 171cm. Jeżeli chcesz dowiedzieć się o mnie więcej to zapraszam. Zdjęcia jedynie wyśle w formie wymiany


Ogłoszenie oglądano: 44 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps