Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Poznam Pana...ja 5O+

  • Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
  • 2018-08-27 17:28:41
  • Dane kontaktowe

  • Imię Aleksandra

Opis ogłoszenia

Jestem na etapie w swoim życiu w którym nie mogę poradzić sobie z samotnością.Chciała bym jeszcze kochać. Miło było by poznać wolnego,wysokiego ,kult. i uczciwego Pana o dobrym sercu w wieku od 56-63 lat /stały związek/ Na bazie miłości a przede wszystkim WIERNOŚCI, bo bez niej nie ma nic,realizuje się wspólnie zamierzone cele ,dzieli radości i troski dnia codziennego.Od partnera oczekuję szczerości,zaufania,miłości połączonej z szacunkiem i poczuciem bezpieczeństwa w każdym wymiarze.Życzyła bym sobie takiego związku, ale w dzisiejszych czasach czy to jest możliwe?


Ogłoszenie oglądano: 1155 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps