Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

szukam do spotkania

  • Opolskie, Prudnik
  • 2018-08-29 16:13:44
  • Dane kontaktowe

  • Imię Kamil

Opis ogłoszenia

Cześć chłopaki jestem kolesiem BI mam 30 lat jestem konkretny zdrowy dbający o higienę i 100% dyskretny lubię robić oral facetowi . mam też zwariowany pomysł ciekawe czy uda się go zrealizować czyli chciałbym żeby prze miesiąc zrobić 100 kolesiom oral czy pomożecie mi ten pomysł zrealizować :)) czy to będzie realne mam dyskretny lokal tak więc chłopaki przyjeżdżajcie . Ty żebyś był konkretny ,zdrowy ,dbający o higienę , szczupły i dyskretny na 100% i od 18 -50 lat


Ogłoszenie oglądano: 201 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps