Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Normalny i realny dla realnej i fajnej

  • Świętokrzyskie, Kielce
  • 2018-09-11 17:38:26
  • Dane kontaktowe

  • Imię macool

Opis ogłoszenia

Mam nadzieje że na Ciebie czkam: Hej kochana postanowiłem zamieścić ogłoszenie gdyż tak samo jak ty jestem otwarty na nowe znajomości przepełnione fajną zabawą i nową przygodą, nie jestem jakimś tam zboczkiem czy kosmitą z netu co jara się i onanizuje non stop lecz normalnym,wysokim, ponoć przystojnym z humorkiem i na poziomie facetem około 40-stki prowadzącym własną firmę i ceniącym ludzi oraz rozumiejący świat .Jestem facetem z pasjami i hobby tj; rajdy 4x4 auta i quady,ekstremalne wędkarstwo tj; Norwegia, Egipt, Nowa Zelandia, Malediwy, okolice koła podbiegunowego itd. oraz oczywiście sex. Mam niemałe doświadczenie w dziedzinie seksu (kobiety.pary,grupy) i jestem otwarty na wszystko co miłe i przyjemne. Z chęcią nawiążę z tobą relację aby wzajemnie czerpać z życia przyjemność. Napisz to podeślę fotki oczywiście jak jesteś zainteresowana Pa.


Ogłoszenie oglądano: 43 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps