Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

sex-spotkanie

  • Mazowieckie, Warszawa, 1, 1
  • 2018-09-12 00:17:57
  • Dane kontaktowe

  • Telefon 000000000

Opis ogłoszenia

Ogłoszenie tyczy się inteligentnych i zadbanych panów 45 plus ( małolaci i gawędziarze nie pisać)pani lat 27 zadbana brunetka 160 cm wzrostu, 55kg, czarne długie włosy, biust 2, opalona, duże usta, zdjęcia orginalne.szukam 2, 3, do 4 panów do zabawy w klmacie gabgbang.Spotkanie odbywa się w wynajętym pszez nas hotelowym apartamęcie w warszawie w piątkowe 2 wieczory, koszta apartamętu ponosi organizator nie uczestnicy. Spotkanie odbędzie się w piątek 21.09.2018 w godzinach od 19.00 do 2.00.drugie odbędzie się piątek 28.09.2018 w tych samych godzinach wpisowe od osoby 1000 zł.Pierwsza godzina jest zapoznawcza dla podkręcenia klimatu drink, taniec . Organizator jest na miejscu .zapraszay do dobrej zabawy . Zainteresowanych panów proszę pisać na mail .panowie tylko ze zdjęciem .


Ogłoszenie oglądano: 747 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps