Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Szybko i przyjemnie Cała Polska

  • Mazowieckie, Warszawa
  • 2018-09-21 18:22:06
  • Dane kontaktowe

  • Imię Aurelia
  • Telefon 7393

Opis ogłoszenia

Masz dość rutyny w swoim życiu ? Chcesz poflirtować w sposób, w który Twoja żona lub dziewczyna się nie dowie ? Chcesz robić sobie dobrze wiedząc, że w tym samym momencie ja zaspokajam samą siebie ? Chcesz opowiedzieć o swoich fantazjach, a może nawet zobaczyć jak kobieta je spełnia ? Nie zwlekaj tylko napisz do mnie, a przekonasz się. Będzie to nasz seks telefon podczas, którego będziesz mógł mi pisać jak tylko chcesz, a jak mnie przekonasz może zamiast odpowiedzi pisemnej dostaniesz coś więcej ;* Niech nie zdziwi Cię mój numer telefonu, który został zmieniony za pośrednictwem strony internetowej w celu dyskrecji.


Ogłoszenie oglądano: 74 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps