Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Szukam kobiety w dojrzałym wieku 45-65 lat

  • Warmińsko-mazurskie, Giżycko, 11-500
  • 2018-10-08 02:13:35
  • Dane kontaktowe

  • Imię Anonim

Opis ogłoszenia

Witam, 20 latek poszukuje pani w przedziale wiekowym 45-60 lat, może to wydawać się dziwnę ale po prostu mam słabość do dojrzałych kobiet aż nad, jestem młody silny wysportowany 180 cm wzrostu, nie oczekuje stosunków seksualnych, choć na pewno bym nie odmówił :* . oferuje pomoc w domu, masaże wspolne spędzanie czasu przyjaźń, i nie oczekuje niczego w zamian, jedyne czego pragne to możliwość spędzenia czasu z kobietą która potraktuje mnie na poważnie i da mi miłości jakiej do dziś nie spotkałem, za co dam o wiele więcej.


Ogłoszenie oglądano: 32 razy
Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps