Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Pan szuka pary

  • Dolnośląskie, Bolesławiec
  • 2015-02-09 12:44:45

Opis ogłoszenia

Witam. Jestem 35 letnim mężczyzną średniego wzrostu 175 cm, szczupłym 74 kg wagi. Poznam parę/małżeństwo hetero w wieku od 20-60 lat w celu spotkań, zabawy i dłuższej znajomości opartej na zaufaniu i dyskrecji. W seksie jestem zdecydowany na wszystko i wszystko wchodzi w grę oprócz zabawy z panem. Nie posiadam lokum do spotkań i nie sponsoruję. Proszę o telefony od Pań lub panów w obecności partnerki. PS. Szukam ludzi konkretnych i zdecydowanych na spotkanie. Nie szukam pisarzy ani gawędziarzy zbierającym fotki. Telefony z numerów zastrzeżonych ignoruję. Panie również pozdrawiam M.


Ogłoszenie oglądano: 975 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps