Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Męskie krocze do Twojej dyspozycji - rób co chcesz i baw się dobrze

  • Małopolskie, Kraków, 1, 1
  • 2018-12-30 22:05:16
  • Dane kontaktowe

  • Imię Tom

Opis ogłoszenia

hej, Na wstępie dwa zdania o sobie. Mam 37lat, jestem żonatym bi facetem. Na co dzień normalny poukładany gość na poziomie. Jestem wysoki i bardzo szczupły a mój sprzęt ma ok 17-18cm. Co proponuję? Chcę Ci oddać moje krocze do zabawy. Do dyspozycji masz zarówno genitalia jak i pupę. Możesz nimi się bawić jak Ci się tylko podoba. Oczywiście w granicach rozsądku i bezpieczeństwa. Lekki BDSM też jest możliwy. Poza tym możesz używać przeróżnych zabawek, próbować fistingu, ciągnąc, ściskać, wiązać, krępować, smarować, malować, rozciągać, pompować, fotografować... Otwarty jestem na wszelkie inne propozycje i chętnie spełnię Twoje fantazje. Jak lubisz mogę być ubrany w damskie ciuszki. Dla kogo: - dla Panów w wieku 25-55 lat - tylko zadbane komunikatywne i zdecydowane osoby Czego oczekuję: - dyskrecji! - musisz mieć lokum - dobrej zabawy Zachęcam do kontaktu tylko osoby zdecydowane!


Ogłoszenie oglądano: 310 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps