Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Nazywam się Weronika i..

  • Mazowieckie, Warszawa
  • 2019-02-07 23:54:36
  • Dane kontaktowe

  • Imię Weronika
  • Telefon 708777053

Opis ogłoszenia

Cześć, Weronika z tej strony. Ile mam wiosen? Oj, czy to naprawdę takie ważne? Od niedawna mieszkam w stolicy. Trudne doczesne życie zmusiło mnie do zmiany miejsca zamieszkania. Wydarzyło się w moim życiu bardzo dużo, niespodziewanych rzeczy, ale to nie miejsc, żeby tutaj rozpisywać się więcej na ten temat. Znalazłam sobie tutaj pracę i wiodę jakoś to nudne życie, dlatego postanowiłam w końcu wziąć się za siebie i pora rozejrzeć się za drugą połówką. Przez te długie wieczory wpadłam na pomysł, że może ktoś chciałbym zadzwonić, pogawędzić, powymieniać się poglądami, bądź z czasem spotkać, jeśli moja aparycja go urzekła to zapraszam, bez krępacji. Posiadam numer służbowy, prywatny dostaniesz, jeśli nam się rozmowa będzie kleiła, także nie musisz się zrażać, że trzeba podać numer wewnętrzny 284 po wykręcaniu numeru, żeby trafić do mnie, taki los służbowych numerów. Pozdrawiam serdecznie i czekam na jakiś kontakt z miłym panem! także 708777053 wewnętrzny 284


Ogłoszenie oglądano: 760 razy
Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps