Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Szukam kobiety , kochanki ,przyjaciulki

  • Wielkopolskie, Wolsztyn, 1, 1
  • 2019-02-26 02:40:01
  • Dane kontaktowe

  • Telefon 607203750

Opis ogłoszenia

Witam szukam kobiety w rożnym wieku od 18 do 60 lat . Oferuję wszystko, sex analny, sex klasyczny, sex oralny, Uwielbiam grę wstępną i uwielbiam pieścić bardzo długo kobiece ciało i uwielbiam eksperymentować więc jestem skłonny spełnić wszystkie oczekiwania i fantazję erotyczne kobiet . Sex bez zobowiązań i ograniczeń , dłuższą znajomość , częste spotkania, dyskrecję i higienę Oferuję także przyjaźń ,jednofazowe spotkania i co tylko zechcecie drogie panie . Nie sponsoruje kobiet sex za sex a jeśli jakaś kobieta chcę mnie na wyłączność i chcę minę sposorować to możemy się dogadać . Oferuję także pomoc kobietą chcącym mieć dzieci ale nie mogą mieć bo ich partner jest bez płodny , lub panią które chcą mieć dzieci ale chcą je wychowywać same Więc drogie panie moje nasienie jest do waszej dyspozycji chętne Panie zapraszam do kontaktu ze mną na email darek.matuszewski2909@interia.pl lub piszcie smsy pod moim numerem telefonu 607203750


Ogłoszenie oglądano: 136 razy
Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps