Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Żonaty szuka partnerki do konwersacji...

  • Wielkopolskie, Poznań
  • 2019-02-28 15:12:56
  • Dane kontaktowe

  • Imię Arek
  • Telefon 791083247

Opis ogłoszenia

Jestem 39 letnim inteligentnym mężczyzną z dużym poczuciem humoru... poszukuję partnerki do wspólnych konwersacji, która ma poczucie humoru, jest otwarta na nowe znajomości ... nie boi się sięgać po marzenia a jednocześnie wie czego chce... kobieta powinna być emocjonalnie dojrzała (małolatom z góry dziekuję, nie piszcie), najlepiej w związku, szukająca nie tylko przygody ale oczekująca i wymagająca od partnera czegoś więcej ... Pozdrawiam Arek


Ogłoszenie oglądano: 51 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps