Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Relacja pozamałżeńska..

  • Mazowieckie, Warszawa, 1, 1
  • 2019-03-15 00:21:41
  • Dane kontaktowe

  • Imię Paweł

Opis ogłoszenia

Cześć mam na imię Paweł szukam mężatki lub kobiety w związku, która chciałaby nawiązać bliższą znajomość opartą na szacunku, zaufaniu i miło spędzonych chwilach. Sam jestem w związku i nie zamierzam tego zmieniać. Co do spotkań to wszystko do uzgodnienia - chciałbym żebyśmy oboje byli zadowoleni. Nie wnikam w twoje sprawy osobiste, liczę tylko na dyskrecje i zapewniam ją w 100%. Napisz jeśli zainteresowało Cie moje ogłoszenie.


Ogłoszenie oglądano: 41 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps