Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Fetysz, femdom, cuckold i inne...

  • Małopolskie, Kraków, 1, 1
  • 2019-05-03 14:21:50
  • Dane kontaktowe

  • Imię Pani

Opis ogłoszenia

Witam, Jestem młodą inteligentną kobietą o delikatnej urodzie i otwartym umyśle, lubiącą swoją seksualność i pieniądze. Przyjmę na służbę niewolnika, realnie lub online. Jestem też zainteresowana innymi praktykami okołoseksualnymi, fetyszowymi, pod warunkiem, że nie jestem stroną uległą. Znajomość online i realna, poniżanie, femdom, używane ubrania, bielizna, buty, cuckold, pas cnoty, czczenie moich (nie)idealnych stópek, pupy, degradacja do poziomu dziecka lub psa. Czas Pani jest cenny więc jeśli chcesz mojej uwagi musisz zapłacić trybut. Tylko poważne oferty,


Ogłoszenie oglądano: 136 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps