Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Słodka cipka.

  • Mazowieckie, Radom, 1, 1
  • 2019-07-03 21:12:23
  • Dane kontaktowe

  • Imię Kasia
  • Telefon 505325602

Opis ogłoszenia

Witam, moje ogłoszenie skierowane jest do starszych Panów, którzy wiedzą jak zniewolić kobietę, uwielbiam długie lizanie mojej[.], piss w obie strony, i głęboką penetrację analną, gangbang, glebokie gardlo itp zabawy. Mam swoje lokum. Koszt rezerwacji spotkania 50 zl platnosc. Możliwe spotkanie grupowe jeżeli masz fajnego kolegę. Jestem otwarta, i lubię konkrety, dlatego Panowie o naturze bajkopisarzy proszę nawet nie zawracać mi głowy.


Ogłoszenie oglądano: 291 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps