Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Szukam mężczyzny

  • Świętokrzyskie, Kielce
  • 2019-08-26 16:43:51
  • Dane kontaktowe

  • Imię Anastazja

Opis ogłoszenia

Mam na imię Anastazja, mieszkam od kilku lat w Polsce-pochodzę z Japonii i cały czas aklimatyzuje się w tym kraju. Szukam mężczyzny, z którym będę mogła spędzać niezobowiązująco czas. Nie szukam stałego związku ale być może stałej relacji bez zaangażowania obu stron. Nie mam wymagań wiekowych. Jeśli jesteś zainteresowany spotkaniem ze mną napisz do mnie maila:) Nie odpowiadam na chamskie pytania, nie szukam też relacji sponsorowanych tylko konkretnych i realnych mężczyzn, którzy wiedzą czego chcą :)


Ogłoszenie oglądano: 216 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps