Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Poznam miłego Faceta

  • Mazowieckie, Warszawa
  • 2019-11-22 20:20:58
  • Informacje dodatkowe

  • Wygląd Wysportowana
  • Cel spotkania Sex
  • Upodobania i preferencje Sex oralny, Sex tradycyjny, Sex analny, Sex z zabawkami, Sex grupowy, Przebrania/Kostiumy, Klapsy, Szarpanie za włosy, Wyzwiska, Studentka, Singiel, Uległy/a, Mogę być z koleżanką, Mogę być z kolegą, Inne

Opis ogłoszenia

Hej! Sympatyczna 20 letnia studentka, brunetka. Nawiąże ciekawą znajomość bez zobowiązań z miłym facetem. Preferuję Facetów trochę starszych ode mnie - minimum 21 lat. Tylko Panowie którzy wiedzą co to kultura, dobra zabawa higiena! Chętnie wymienie się fotkami. Nie szukam stałego związku.


Ogłoszenie oglądano: 114 razy
Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps