Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Poznam Faceta

  • Mazowieckie, Warszawa, 1, 1
  • 2020-01-03 13:04:12
  • Dane kontaktowe

  • Imię Pamsensual

Opis ogłoszenia

Heej! Postanowiłam spróbować poznać tutaj faceta do przelotnej znajomości bez zobowiązań, romansu. Mam 25 lat. Na codzień pracuję, studiuję zaocznie. W mieście jestem od niedawna więc nie mam tutaj żadnych znajomych nie licząć osób z pracy,z którymi wolę nie wchodzić w głębsze relację. Jeżeli jesteś kulturalnym facetem i również chcesz przeżyć ciekawą przygode i przelotną znajomość to zapraszam do kontaktu. Chętnie wymienię się fotkami. Faceci młodsi niż 21/22 lata proszę nie pisać ! Kontakt: pamsensuaal@gmail.com


Ogłoszenie oglądano: 200 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps