Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Szalona znajomość

  • Śląskie, Katowice
  • 2020-01-09 22:20:07
  • Dane kontaktowe

  • Imię Paulina

Opis ogłoszenia

Hej, nigdy nie wierzylam w znajomości przez internet ale za namową koleżanki, która znalazła kogoś ciekawego na tym portalu, postanowiłam spróbować :) Mam 25 lat, od razu napiszę, że jestem w związku, w którym życie łóżkowe i jaka kolwiek namiętność dawno wygasła. Postanowiłam spróbować poznać i umówić się z miłym facetem na dyskretną randkę we dwoje. Szukam odskoczni od rutyny, czegoś nowego i szalonego. Chętnie wymienie się fotkami w prywatnej wiadomości. Wymagam dyskrecji oraz kultury. Spotkanie najlepiej u ciebie lub w hotelu.


Ogłoszenie oglądano: 54 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps