Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Poznam mężczyznę do anonimowych spotkań towarzyskich

  • Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
  • 2020-03-22 01:58:59
  • Dane kontaktowe

  • Imię Ania

Opis ogłoszenia

Jestem Ania, mam 26 lat i studiuje zaocznie. Szukam faceta, z którym będę mogła spotykać się na niezobowiązujący seks. Nie chcę się z nikim wiązać ale dobrze zabawić raz na jakiś czas, jednak nie szukam sponsoringu !! Nie zgadzam się na seks bez zabezpieczenia jednak jestem otwarta na wszelkie jego formy. Możliwy trójkącik w układzie z kobietą. Partner musi być miły,wyluzowany, uprzejmy i przede wszystkim przystojny. Sprawą oczywista jest również higiena osobista. Nie mam górnej ani dolnej granicy wieku więc jeśli masz mi coś do zaproponowania to pisz bezpośrednio na maila :)


Ogłoszenie oglądano: 46 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps