Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Poznam faceta na dyskretne spotkania

  • Mazowieckie, Warszawa
  • 2020-03-23 23:42:05
  • Dane kontaktowe

  • Imię Klara

Opis ogłoszenia

Jestem kobietą, która szuka partnera, z którym bedzie mogła odbywać dyskretne spotkania najlepiej w domu bo tak obecnie najbezpieczniej. Zależy mi na tym, żeby nikt sie nie dowiedział bo nie chce żeby doszło to do mojego byłego. Mieszkam z dwoma koleżankami, pracuję jako fizjoterapeutka i nie mogę wykonywać obecnie swojej pracy więc mam sporo czasu za dnia. W nocy lubię oglądać filmy, najbardziej thrillery, horrory i dokumenty. Poza tym lubię zagrać sobie na konsoli, kiedyś ćwiczyłam sztuki walki..rozpisałam się ale więcej szczegółów dowiesz się na mailu. Czekam na propozycje randki:)


Ogłoszenie oglądano: 36 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps