Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Para szuka pana

  • Dolnośląskie, Oleśnica, 1, 1
  • 2015-02-09 12:09:44

Opis ogłoszenia

Jesteśmy młodym małżeństwem po 28 lat. Monotonia przytłacza nas w łóżku, troche na poważnie fantazjujemy, żona ma chęć na trójkąt mąż raczej wolałby odstąpić ja innemu na troche. Szukam więc jednego konkretnego faceta minimum 28 lat który z moją pomocą rozwinie realnie ten temat do końca i będzie cieszył się jej młodym ciałem:) Tylko poważne i przemyślane oferty, nic na siłe i nic od razu.Trochę wyobraźni i pracy potrzeba po to by cieszyć się jej efektami.


Ogłoszenie oglądano: 2862 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps