Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Marokanka Bdg.Egzotyczny tyłeczek.Masaż ciałem

  • Kujawsko-pomorskie, Grudziądz, 85-890, Bydgoszcz
  • 2015-07-05 22:36:33
  • Cennik

  • Cena za 1H 0.00 pln
  • Cena za 30min 665192 569 pln
  • Cena za 15min Oliwia pln
  • Cena za noc 665192 569 pln

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie,Moje ogłoszenie kieruję tylko i wyłącznie do osób kulturalnych ,oraz dojrzałych emocjonalnie.Mam do zaoferowania wiele.lecz wszystko zależy od tego jaki Ty będziesz w stosunku do mojej osoby podczas spotkania.Będziesz miły,gwarantuję ,że będę jeszcze milsza.Jestem młodą ,nową dziewczyną ,która na okres wakacji chce po prostu dorobić łącząc przyjemne z pożytecznym.dzwoniąc do mnie nie umawiasz się z dziewczyną z agencji towarzyskiej,tylko z fajną elastyczną ,kulturalną laseczką.Lubię się bawić .chętnie odwiedzę Cie w hotelu .potowarzyszę w podróży itp.Pozdrawiam.Oliwka ps.Mam dyskretną koleżankę.Może zabawa w trójkę???


Ogłoszenie oglądano: 4019 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps