Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Szukamy realnej pary/pani/pana.(z młodą dziewczyną może być to spon)

  • Małopolskie, Kraków
  • 2015-02-13 16:24:11

Opis ogłoszenia

Jesteśmy parą od 1,5 roku. Ja jestem młodą studentką 23 l, bardzo szczupła szatynka,165 cm i bardzo atrakcyjna. Już od dawna chcieliśmy się realnie spotkać z kim w większej grupie.. Nie jesteśmy super doświadczeni, jednak konkretni i zdecydowani. Michał jest dojrzałym facetem 44 lata, wysoki 184 cm. Szukamy realnej pary/pani/pana.(z młodą dziewczyną może być to spon). Jeśli jesteście zainteresowani prosimy o kontakt. Czekamy na oferty ze zdjeciem i opisem.


Ogłoszenie oglądano: 1692 razy
Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps