Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Młoda para pozna...

  • Małopolskie, Kraków
  • 2015-02-13 16:24:11

Opis ogłoszenia

Mamy po 22 lata i szukamy PARY do 35 lat, z którą wspólnie spędzimy weekend majowy w zacisznym miejscu. Mamy ułożony w głowach pewien scenariusz wyjazdu, polegający m.in. na wymianie fantazji, wspólnym oglądaniu filmów erotycznych, różne rodzaju zabawach...więcej drogą mailową :) Nie mamy doświadczenia, ale chcielibyśmy spróbować tego z osobami o podobnych pragnieniach. NIE WCHODZI W GRĘ WYMIANA PARTNERÓW. Zapraszamy do kontaktu!


Ogłoszenie oglądano: 1246 razy
Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps