Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Puszysta kobietka pozna Cię :) KIELCE

  • Świętokrzyskie, Kielce
  • 2015-09-11 14:49:41

Opis ogłoszenia

Chetnie kogoś poznam w celu zawarcia dłuższej znajomości :) Mieszkam w pobliskich okolicach Kielc . Na codzień pracuję . 25 l. Wszelkie oferty seksualne mnie nie interesują - jak i również .. żonaci Panowie , młodsi chłopcy i te sprawy :) Szkoda mi czasu na pierdoly... :) I - jest to dla mnie miejsce ułatwiające kontakt ... a nie będące "miejscem poznania " Jak dla mnie wystarczy krótki opis + zdjecie :) do ewentualnego spotkania :) Heh - po dluzszym czasie .. postanowilam dopisac jeszcze jeden wazny szczegół :D...- jeżeli nie miałes w szkole conajmniej oceny dobrej ... z języka polskiego i ortografii :D ... przejdz ... do ogloszenia poniżej :D


Ogłoszenie oglądano: 409 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps