Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Szukam nietuzinkowego mężczyzny.. BYDGOSZCZ

  • Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
  • 2015-11-18 09:39:24

Opis ogłoszenia

Cześć. Postawie sprawę jasno. Nie szukam mężczyzny dla którego głównym celem jest seks, układ czy romans. Na odpowiedzi z podtekstem erotycznym nawet nie odpiszę. Na te które zawierają mniej niż dwa zdania również. Niedawno skończyłam 23 lata i jestem w związku. Szukam PRZYJACIELA ( w głównym znaczeniu tego słowa). Czasem mam wrażenie, że osoby które odpowiadają na moje ogłoszenie nie potrafią czytać ze zrozumieniem. Chcę faceta między 29 a 40 rokiem życia, który będzie mi bliski, który tak jak ja jest samotny w związku, któremu zależy na głębszej relacji. W wielu anonsach widnieje zdanie" bez ładowania się w cudze życie", otóż nie. Ja chcę by interesowało Cię co u mnie, byśmy mogli poznać się w 99%. Chcę również, byś był inteligentny i rozsądny. Nie jest dla mnie ważne jakie masz wykształcenie, ile zarabiasz .. Chcę byś był "normalny". Jeśli zaś o urodę chodzi, przyznam, że wygląd jest dla mnie ważny. Szukam mężczyzny przystojnego(sam musisz się taki czuć) i zadbanego. Nie mówię tu o wizytach u kosmetyczki czy innym pierdolameno ale o codziennym prysznicu,schludnym ubiorze i ładnym zapachu. Nie musisz być ogolony.


Ogłoszenie oglądano: 381 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps