Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Szukam atrakcyjnego Pana do odbycia "pierwszego razu"

  • Zachodniopomorskie, Szczecin
  • 2015-02-24 11:34:24

Opis ogłoszenia

Jestem ładną i szczupłą, 30-letnią kobietą. Tak mi się w życiu układało (a raczej nie układało), że mężczyźni w których byłam zakochana, zakochiwali się "nie w porę" w innych kobietach i do nich odchodzili. Nie chciałabym jednak spędzić życia bez seksu, do klasztoru też mi nie po drodze ;). Szukam czułego, delikatnego i przystojnego mężczyzny (warunki konieczne) w wieku 30-40 lat z którym mogłabym przeżyć swój pierwszy raz. Proszę o wiadomości od Panów spełniających podane warunki. Złośliwe komentarze ani "dobre rady" typu poszukaj męża nie robią na mnie żadnego wrażenia, są tylko stratą czasu autora. Nie jestem desperatką, mężczyzna musi pociągać mnie fizycznie i intelektualnie. To czy napiszesz do mnie, czy nie, jest Twoim wyborem. Stałego związku nie wykluczam. Pozdrawiam prawdziwych mężczyzn którzy nie szukają taniej sensacji i potrafią być dyskretni.


Ogłoszenie oglądano: 824 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps