Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Pani50Pan30 Szuka Pani Bi do wspolnej rozkoszy.

  • Łódzkie, Pozostałe miejscowości, Łódzkie
  • 2016-02-22 15:28:35

Opis ogłoszenia

Szukamy kobiety Bi, kobiety pragnącej ciała innej kobiety ale też jednocześnie męskiego ciała w tym samym czasie. Witamy. To ogłoszenie kierujemy do Pani/Pań które mają ochotę spróbować czegoś nowego w swoim erotycznym życiu doznaniach z tym związany ale również Pań które na tym etapie są już doświadczone i tym doświadczeniem chciałby się podzielić. Odrobinę o nas, jesteśmy dwojgiem osób, ludzi, dusz,ciał, pragnień, jednostek spragnionych rozkoszy...kobietą i męzczyzną Dagmara,Jakob. Chciałbym spełnić ukrywane przez Panią pragnienie odnośnie ciała kobiety. nie mamy w tym doświadczenia i miedzy nami od ostatniego razu mineła przepaść czasu przez bieg życia i spraw. Znów siebie zapragneliśmy . Stąd też pomysł niespodzianki dlatego poszukuję pani...Ciebie! chętnej, chcącej pragnącej zaznac z nami rozkoszy w całej magicznej otoczce zmysłowego podniecenia i doznań. Kobiety która sktycie pragneła takiego scenariusza kobiety pragnacej pieścić kobiece ciało i sama być pieszczona w tym samym czasie przez mężczyznę. Czekamy.


Ogłoszenie oglądano: 480 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps