Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Wesoła grubaska OLSZTYN

  • Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
  • 2016-02-25 07:57:42

Opis ogłoszenia

Jestem grubaską, owszem, ale nie użalam się nad sobą i nie szukam litości. Czy wszyscy faceci chcą się wiązać tylko z szczupłymi? Większość ale nie wszyscy. Właśnie kogoś z grupy 'nie wszyscy' szukam dla siebie. Będę miała w tym roku 30 lat, warto by już układać sobie życie na poważnie, może się uda. Z racji swoich gabarytów wolałabym żeby facet był postawy miśka, a przynajmniej nie chuderlaczek ;) w wieku powiedzmy 27-35 lat. Nie szukam sponsora, pracuję więc nie muszę być niczyją utrzymanką, a przygody mnie nie interesują bo znam swoją wartość i nie jestem desperatką ;)


Ogłoszenie oglądano: 346 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps