Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Mężatka poszukiwana WROCLAW

  • Dolnośląskie, Wroclaw
  • 2016-03-17 08:33:27

Opis ogłoszenia

Chciałbym za sprawą tego ogłoszenia poznać interesującą i fajna kobietę. Zależy mi na jednej i zdecydowanej Pani która zaakceptuje znajomość na jasno określonych zasadach i będą jej odpowiadały na równie ze mną. Nie interesuje mnie wiele kobiet, lecz jedna atrakcyjna ładna i zadbana. Nie ingerujemy sobie w życie prywatne, to co miedzy nami zostaje między nami. Jeśli chcesz poznać mężczyznę z którym można miło porozmawiać, dobrze spędzić czas, który wie co to namiętność i czułość, przy którym chciałabyś poczuć znowu pożądanie, nie krępuj się tylko napisz. Mam 35 lat, miły sympatyczny i wesoły:) Liczę na dłuższą znajomość opartą na zaufaniu i szczerości oraz dyskrecji. Interesuje mnie znajomość z kobietą w wieku 20-35 lat, choć to nie musi być reguła. Chcesz coś jeszcze przeżyć, lub zmienić swoje dotychczasowe nudne życie i poczuć się jak kiedyś? Wiesz co robić:)


Ogłoszenie oglądano: 186 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps